Twoj komfort podrozy jest dla nas najwazniejszy.

BMW | Audi | Mercedes | Porsche | Lamborghini | Ferrari

McLaren | Maserati | Rolls Royce

N'HÉSITEZ PAS À NOUS CONTACTER

Nous vous répondons immédiatement !

 

Mamy recepte na to jak zaoszczedzic twoj cenny czas!.

 

Pomozemy odnalezc klucz do domu waszych marzen. 

 

NOOR s’engage à  rendre vos événements inoubliable.

 

Urodziłam się w Trypolisie, ale od dziecka podróżowałam w związku z zawodem moich rodziców. Gdy miałam 7 lat, osiedliliśmy się w Paryżu – od razu zakochałam się w tym mieście i tam też odkryłam świat luksusu.

Moje pochodzenie i podróże wpłynęły na moje zainteresowanie językami, dzięki czemu zdecydowałam się na studia magisterskie w tej dziedzinie. Następnie przeniosłam się na Bliski Wschód, do Dubaju, gdzie mieszkałam przez 5 lat i stamtąd też odkrywałam zakątki całego świata. Gdy powróciłam do Paryża, zdałam sobie sprawę, że usługi wymagają rozwoju, poprawy. Dlatego też, podjęłam decyzję, by rozpocząć naukę w jednej z najlepszych szkół „Sup de Luxe”, która od 27 lat specjalizuje się w branży usług i produktów luksusowych. Tam też uzyskałam tytuł magistra w zakresie Zarządzania Markami Luksusowymi.

Tak powstała marka NOOR, której celem jest przewyższyć oczekiwania klientów.

Nadima El Gritli

Zalozycielka

 
 

Merci pour la réactivité, grâce à vous mes 10 ans de mariage ont été une réussite !

ANONYME

Thank you NOOR for the perfect work!

MR.MORMIN HYACINTHE, ENTREPRENEUR

 

كانت أول تجربه وكانت تجربه ممتازة ومثاليه جداً ، وذلك لتمكنها وإتقانها من الترجمه بالإضافه الى الدقه في المواعيد و رُقي التعامل

ALI, QATAR

 

السلام عليكم انا من السعودية جيت زيارة لفرنسا باريس بالتحديد وتعاملت مع هذي الشركة واعجبني فيهم احترافيتهم بالعمل والدقه بالمواعيد والصدق بالوعود والامانة واحترامهم للخصوصية الشخصية. 

MUNIRA, SAUDI ARABIA

Thanks to Noor VIP service for their hospitality and utmost respect and attention towards their guests. Thanks to your concierge services, we had a wonderful time on New Years Eve in Paris. Special thanks to Nadima  who spent the entire evening making sure everything goes smoothly on the NYE. Will definitely use your services again.

J. AZERBAÏDJAN

 

0033 1 53 43 93 33

0033 7 82 15 52 46

© 2017 by Noor. created in